Aad Struijs Persprijs 2022 gaat door, maar niet tijdens Vakantiebeurs
- Details
- Gepubliceerd: woensdag 10 november 2021 14:50
Het heeft even geduurd, maar er is nieuws over de Aad Struijs Persprijs 2022. De afgelopen jaren vond de uitreiking van de prijs plaats op de Vakantiebeurs. Ook vorig jaar hadden we, al was het virtueel, een bekendmaking van de winnaars die in het coronajaar artikelen in mochten sturen die het thema 'Nederland' hadden.
We hebben de afgelopen tijd regelmatig overleg gehad met onze hoofdsponsor de Jaarbeurs over de uitreiking 2022. Pas vorige week lieten ze weten dat ze dit jaar helaas geen budget en capaciteit hebben om de ASP te ondersteunen. Maar dat betekent niet dat er in 2022 definitief geen prijs wordt uitgereikt! Samen met onze partner USP Marketing PR zijn we nu de mogelijkheden aan het onderzoeken om de verkiezing in het voorjaar ’22 op een andere plek en datum te houden.
Dit uitstel in tijd geeft jullie extra de gelegenheid om mooie verhalen te maken. Er wordt immers al best weer veel gereisd, ook buiten Nederland!
Dus... hou onze site in de gaten. Zodra we meer nieuws hebben laten we het direct weten.